Sekrety długowieczności

Leksykon Zdrowego Życia

Zasady funkcjonowania strony

Ta strona jest serwisem hobbystycznym. To znaczy, że piszemy go dla własnej satysfakcji oraz w celu dzielenia się z innymi ludźmi posiadaną przez nas wiedzą.

Kwestie zdrowotne oraz żywieniowe są dla nas niezwykle ważne, dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie możemy rozwijać własną wiedzę, zbierać doświadczenie i - przy okazji - dzielić się tymi osiągnięciami z tobą.

Niemniej, każdy projekt wymaga finansowania. Dlatego też na niniejszej stronie www znajdują się reklamy. Potrzebujemy te parę złotych na serwer, domenę oraz koszty administracyjne. Jesteśmy pewni, że to rozumiesz.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby reklamy znajdujące się na niniejszej stronie www były możliwie jak najmniej inwazyjne. Nie wyskakują więc, nie pływają po ekranie, nie zasłaniają tekstu. Istnieją niejako obok głównej treści strony i mamy nadzieję, że nie będą ci one przeszkadzać. Może nawet okażą się pomocne, kto wie... Wszak reklama to również informacja. Może więc okazać się interesująca i pomocna.


Chcesz być
na bieżąco?

Polub nas na Facebooku
i otrzymuj informacje o nowościach.

Ważna informacja

Materiały prezentowane w serwisie Curae.pl służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest ich celem stawianie diagnozy czy sugerowanie metod leczenia. Pamiętaj, że publikowane tutaj artykuły nie stanowią fachowej porady medycznej. Przed podjęciem decyzji o zastosowaniu znajdujących się na tej stronie informacji, powinieneś skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.