Sekrety długowieczności

Leksykon Zdrowego Życia

Blog o długowieczności

Sekrety długowieczności

Treści umieszczane na tej stronie służą tylko i wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jesteśmy tutaj po to, by stawiać diagnozę i zastępować lekarzy. Nie chcemy również, by ktokolwiek uznał przedstawiane na naszych łamach naturalne sposoby leczenia i dbania o zdrowie jako ostateczne i wykluczające medycynę "głównego nurtu". Nasze artykuły nie stanowią porady medycznej. Czytelnik, przed podjęciem decyzji o leczeniu swoich dolegliwości czy zmianie stylu życia, zawsze powinien najpierw skonsultować się z lekarzem, farmaceutą lub innym specjalistą, właściwym ze względu na zakres wprowadzanych zmian.

Jeśli chodzi o zdrowie, nigdy nie bądź lekkomyślny.

Taka zasada powinna przyświecać wszystkim ludziom, któzy pragną żyć długo i szczęśliwie. Zdrowie jest najważniejszym skarbem, jaki posiada człowiek. Pod żadnym pozorem nie wolno więc podchodzić do niego w sposób nierozsądny.

Zastrzegamy, że nie bierzemy odpowiedzialności (bezpośredniej ani pośredniej) za ludzi, którzy podejmą decyzję o stosowaniu metod opisanych na naszej stronie. Nie bierzemy również odpowiedzialności za sposób interpretowania i wykorzystywania zawartych w naszym Serwisie informacji. Curae.pl nie jest podręcznikiem samoleczenia ani poradnikiem medycznym. To Serwis tworzony przez ludzi, którzy od lat interesują się naturalnym stylem życia (w zgodzie z naturą i zasadami rządzącymi wszechświatem), a co za tym idzie - również tzw. domowymi metodami leczenia i odżywiania. Są one znane ludzkości od wielu wieków, lecz nie zawsze na tyle popularne, że wszyscy mają swobodny dostęp do rzetelnych informacji o nich. Do tego dochodzi jeszcze poszukiwanie sposobów na przedłużenie życia. Z połączenia tych dwóch zainteresowań powstał niniejszy blog o długowieczności.

Pamiętaj! Opisywane przez nas metody powinny być traktowane tylko i wyłącznie jako techniki wspomagania leczenia. Nie mogą go zastąpić. W przypadku cierpienia na poważne schorzenia, zawsze należy korzystać z porady lekarza.

Artykuły publikowane w naszym Serwisie mają charakter edukacyjny, lecz stanowią tylko próbę zreferowania poglądów autorów oraz usystematyzowania dostępnej wiedzy w jednym miejscu. W żadnym razie NIE mogą być traktowane jako fachowa porada medyczna.

Dlaczego powstała ta strona?

Ponieważ od lat zbieramy informacje na ten temat i zapragnęliśmy podzielić się nimi z ludźmi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieje wiele publikacji na ten temat. Chcieliśmy jednak stworzyć swego rodzaju internetowy leksykon, w którym zbierzemy jak najwięcej wiedzy w jednym miejscu. Z czasem, mamy nadzieję, że nam się to uda.Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się:


Chcesz być
na bieżąco?

Polub nas na Facebooku
i otrzymuj informacje o nowościach.

Ważna informacja

Materiały prezentowane w serwisie Curae.pl służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest ich celem stawianie diagnozy czy sugerowanie metod leczenia. Pamiętaj, że publikowane tutaj artykuły nie stanowią fachowej porady medycznej. Przed podjęciem decyzji o zastosowaniu znajdujących się na tej stronie informacji, powinieneś skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.